Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко» Дорошівської сільської ради

Дата: 08.11.2021 13:26

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко» Дорошівської сільської ради, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Дорошівка, вулиця Свірьопкіна, будинок 210.

Посадовий оклад директора закладу дошкільної освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 №557 (12-16 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до чинного законодавства.

Претенденти на заміщення вакантної посади повинні  відповідати кваліфікаційним вимогам:

• громадянство України;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох  років у сфері освіти;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на персональному комп’ютері з відповідними програмними засобами;
  • досвід роботи на керівних посадах в сфері освіти.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає  документи:

-  письмова заява про участь у конкурсі;

- письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

- автобіографія та/або резюме (за вибором претендента);

- особова картка;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент їх подання;

- сертифікат на знання української мови (відповідно до Закону України від 14.07.2021р. № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української сови як державно);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- копії сертифікатів про обов’язкове проходження педагогічними працівниками психіатричного та наркологічного огляду;

- медичну довідку, що підтверджує можливість зайняття посади;

- довідку про відсутність судимості, чинну на дату подачі документів;

- інші документи, що підтверджують професійні та моральні риси кандидата (за бажанням);

- концепцію розвитку закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

- документи приймаються за описом, копія якого надається кандидату, який подавав документи.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про його проведення. Після завершення строку подання документів вони передаються до Комісії в перший день її роботи.

Усі документи подаються особисто, державною мовою з 08 листопада 2021 року по 08 грудня 2021 року за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, 65, відділ ОКМС Дорошівської с/р з 8:00 до 17:00.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника дошкільної освіти здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавство України у сфері дошкільної освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти, а також Базового компонента дошкільної освіти шляхом письмового тестування за переліком тестових завдань;
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмово вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою концепції розвитку закладу дошкільної освіти,а також надання відповідей на запитання членів конкурсної Комісії щодо проведеної презентації.

Тестування та вирішення ситуаційного завдання проводяться в строки визначені Комісією, протягом не меншу двох годин.

Презентація проводиться за таким регламентом:

• виступ кандидата – до 20 хвилин;
  • запитання та обговорення до 30 хвилин.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Горбачова Марія Віталіївна, тел.:0971737709, okmsdorosivska@gmail.com .