Чи знаєте Ви, що працює портал «Дія. Цифрова освіта»?

Дата: 11.11.2021 10:59

Чи знаєте Ви, що працює портал «Дія. Цифрова освіта»?

Завдяки роботі порталу покращився доступ фізичних і юридичних осіб до цифрової освіти та навчання цифрової грамотності, реалізовується право кожного на освіту, її доступність шляхом навчання дистанційно через Інтернет, розвиваються цифрові компетентності кожного.

Основними завданнями порталу «Дія. Цифрова освіта» є:

• надання можливості доступу до освітніх матеріалів;
  • забезпечення цифрової грамотності людей усіх вікових категорій;
  • забезпечення проведення тестування, зокрема тестування рівня цифрової грамотності (Цифрограм);
  • забезпечення отримання електронних документів, що підтверджують проходження навчання;
  • формування індивідуального переліку освітніх матеріалів;
  • відображення новин та результатів досліджень у сфері освіти;
  • поширення ідей цифровізації, доведення інформації щодо новітніх цифрових технологій;
  • надання інформації про підприємства, установи, організації, які можуть надати доступ до цифрової освіти (центрів цифрової освіти);
  • використання методів і механізмів для покращення результатів навчання;
  • захист даних (у тому числі персональних), що розміщуються на вебпорталі цифрової освіти, від несанкціонованого доступу, знищення, модифікації.

Технічним адміністратором порталу є державне підприємство «Дія», що належить до сфери управління Мінцифри.