До відома мешканців с. Щербані, громадські слухання

Дата: 17.01.2022 19:40

ТЕМА:

ЗАПРОШЕННЯ НА «Проект сонячної фотогальванічної станції ТОВ  ОДГРІН 6 МВт» для зустрічі-обговорення з громадою.

Метою проекту є вироблення відновлюваної електроенергії за допомогою сонячної енергії. Впроваджуючи проект, ми також прагнемо зменшити залежність від викопного палива, тим самим зменшуючи джерела забруднення навколишнього середовища.

Проект проходить наразі процес сертифікації на відповідність міжнародній «Глобальній вуглецевій раді» (GCC), яка використовує інноваційні підходи для кількісної оцінки, сертифікації та максимізації впливу на процес кліматичної безпеки відповідно до вимог GCC.

Зустріч відбудеться:

28.01.2022 р.  Об 11 годині 00 хвилин

за адресою с. Щербані, вул. Центральна буд. 88

Зустріч можна відвідати особисто або у віртуальному режимі, як зазначено нижче.
Л
інк на зустріч

Під час зустрічі  будуть обговорюватися ключові положення Програми, експерти пояснять, що таке вуглецеві кредити та яку роль вони відіграють у запропонованому проекті.  Також присутні зможуть задати питання які їх цікавлять.

Просимо Вашої участі у зустрічі.

З повагою,

ТОВ ОДГРІН