Дата: 19.01.2022 16:06

Інформація для ветеранів війни та членів їх сімей

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей.

Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких, перед усім  із сільської місцевості.

«Телефон довіри» для учасників АТО та членів їх родин: 0954676408; 0678509116

Графік роботи «Телефону довіри»: понеділок - п’ятниця  з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00