Перевірка стану харчування в Дорошівському ЗДО "Малятко"

Дата: 20.01.2022 13:29

19 січня 2022 року сільський голова Дорошівської сільської ради Солощенко Олег Миколайович, начальник відділу ОКМС Домущей  Лілія Богданівна, головний спеціаліст відділу ОКМС Горбачова Марія Віталіївна та бухгалтер відділу ОКМС Котляр Оксана Віталіївна відвідали Дорошівський заклад дошкільної освіти «Малятко». Метою візиту стала  перевірка стану якості харчування вихованців закладу.

Зокрема, було перевірено температурний режим, організацію процесу харчування відповідно до постанови КМУ № 305 «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та санітарного регламенту, норм харчування відповідно системи НАССР.

Підсумком візиту став діалог з колективом закладу дошкільної освіти, під час якого було обговорено всі проблемні питання та визначено план дій для покращення процесу харчування відповідно до Законодавства України.