Повідомляємо, що згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України», надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

Дата: 25.01.2022 13:06

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Картка Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

В разі виникнення питання щодо отримання нової картки звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або контакт-центру Банку за номером телефону: 0 800 210 800.