Сільський голова прийняв участь у засіданні медради

Дата: 26.01.2022 17:51

26 січня 2022 року сільський голова Олег СОЛОЩЕНКО прийняв участь в розширеному засіданні медичної ради КУ КНП Бузький ЦПМСД. В ході засідання заслухали звіт генерального директора Жарської Г. А. про роботу в 2021 році та перспективи розвитку первинної ланки медичної галузі в територіальних громадах. Обговорили основні перепони, які виникають на шляху розвитку галузі та їх подолання.

Сільський голова подякував медикам за їх неоціненний вклад в збереження здоров'я мешканців громади та висловив слова підтримки.