Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культури та дозвілля відділу ОКМС Дорошівської сільської ради

Дата: 01.02.2022 13:48

Відділ ОКМС Дорошівської сільської рада Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культури та дозвілля відділу ОКМС Дорошівської сільської ради, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, будинок 65 .

Претенденти на заміщення вакантної посади повині  відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• громадянство України;
  • вища освіта;
  • стаж  роботи не менше трьох років у сфері культури;
  • вільне володіння державною мовою;
  • за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем здатні виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може  бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або  на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією;
  •  є  близькою особою або членом сім'ї керівника органу управління, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів

з дня оголошення конкурсу, ( з 01 лютого по 01 березня 2022р.) подає такі документи:

- письмова заява про участь у конкурсі ;

- письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

- автобіографія;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

- копія документа про вищу освіту;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згода на відеофіксацію та її оприлюднення, складена у довільній формі.

Перелік документів є вичерпним.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу ОКМС Дорошівської с/р

Поштова адреса:

Миколаївська область, Вознесенський район, село Дорошівка, вулиця Миру, будинок 65.

Електронна адреса: okmsdorosivka@gmail.com

Визначені у цьому додатку документи подаються до конкурсної комісії у визначений оголошений строк, тобто протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Усі документи подаються державною мовою з 01лютого 2022 року по  01 березня 2022 року.

Конкурсна комісія та її персональний склад формуватиметься з 21 лютого  2022 року  наказом по відділу ОКМС Дорошівської сільської ради. Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі відділ ОКМС Дорошівської с/р оприлюднює подані документи на офіційному веб-сайті відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу ОКМС, які передаються конкурсній комісії.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду директора Центру культури та дозвілля здійснюється за результатами:

• проведення співбесіди, під час якої  публічно та відкрито презентуються   запропоновані проекти програми розвитку Центру культури та дозвілля Дорошівстької сільської ради на один і п'ять років.