Нормативно-правова база

Дата: 10.02.2022 16:50

Податковий кодекс

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності

Постанова КМУ "Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування"

Постанова КМУ "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта"

Постанова КМУ "Про офіційне оприлюднення регуляторних актів, прийнятих місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та їх посадовими особами, і внесення змін до Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади"