Повідомлення про підготовку проекту регуляторного акта

Дата: 11.05.2021 09:33

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект Про встановлення місцевих

податків та зборів на території населених пунктів Дорошівської сільської ради.

Проект спрямований на  встановлення місцевих податків з метою покращення адміністрування та створення передумов щодо повноти надходження до місцевого бюджету податків та зборів; передбачає встановленя однакових податків та зборів на всій територій Дорошівськоїсільської ради.

Проект  разом з аналізом регуляторного впливу  оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці Дорошівської сільської ради.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у Дорошівській сільській раді.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця  – норма статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”) до 11.06.2021р.  з дня оприлюднення на адресу розробника: с. Дорошівка, вул. Миру б. 65