Робоча зустріч з керівництвом ТДВ "Вознесенськавтотранс"

Дата: 17.02.2022 18:17

17 лютого відбулася робоча зустріч з директором ТДВ "Вознесенськавтотранс" - Піпія М. Н. за участю начальника відділу соціально-економічного розвитку території Вознесенської РДА - Калина О. О. з питання оптимізації маршрутних перевезень за напрямком Вознесенськ-Дорошівка.

В зв'язку зі стрімким зростанням цін на паливно-мастильні матеріали та збільшенням податкового навантаження на підприємтво ТДВ "Вознесенськавтотранс" назріло питання, щодо оптимізації маршруту та покращення якості послуг. Саме тому Директором підприємства запропоновано впровадити перевезення великогабаритним автобусом марки "MAN" для того, аби забезпечити комфортне перевезення пасажирів та зменшити витрати підприємства, що відповідно призведе до зменшення рейсів по маршруту Вознеснськ-Дорошівка.

Під час робочої зустрічі обговорено питання про збереження основних маршрутів, для забезпечення потреб пасажирів, які працюють та навчаються в місті Вознесенськ, щоб вони не порушували звичного режиму.

Наразі узгоджується графік перевезень який має запрацювати з вівторка. Про зміни в графіку перевезень буде повідомлено додатково в соціальних мережах, на сайті громади, та розміщено на зупинках.

Попередні пропозиці, щодо узгодження графіку