Благодійні обіди, моральна та психологічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 14.07.2022 16:32

Фото без описуФото без опису

Дорошівська сільська рада висловлює слова щирої вдячності ФОП Колотюк Н. А. (власниці затишного кафе "Привітне"), міжнародній організації World Food Programme, та благодійній організації ADRA Ukraine за допомогу внутрішньопереміщеним особам та організацію якісного гарячого харчування в селі Дорошівка.

Ваша праця ніколи не буде марною, адже благі справи, завжди, повертаються сторицею. Нехай Божа милість завжди буде над Вами, та Господь Бог благословляє Вас на подальші добрі справи, нехай всі Ваші плани з легкістю реалізуються, а всі добрі задуми завжди мають добру підтримку.

Від щирого серця та з глибокою повагою, безмежно дякуємо Вам за добрі справи, чуйне серце та неоціненну підтримку.

Фото без описуФото без опису