29.07.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 29.07.2022 18:41

29 липня 2022 року відбулося засідання Виконавчого комітету Дорошівської сільської ради VIII скликання

На розгляд членів виконавчого комітету винесено наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Дорошівської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2022 рік.

3. Про встановлення статусу дитини позбавленої батьківського піклування Колощук Олександру Олександровичу, Колощук Ользі Олександрівні.

4.Про встановлення тимчасового статусу дитини позбавленої батьківського піклування Нестеровій Вікторії Анатоліївні до моменту закінчення воєнного стану в Україні.

5. Про затвердження Порядку видачі гуманітарної допомоги на території Доррошівської сільської територіальної громади у період діє воєнного стану в Україні.

6. Про засудження збройної агресії Російської федерації проти України, підтримку територіальної цілісності і незалежності України та засудження діяльності проросійських політичних партій.

Звернення

членів виконавчого комітету Дорошівської сільської ради VIII скликання

про засудження збройної агресії російської федерації проти України, підтримку територіальної цілісності і незалежності України та засудження діяльності проросійських політичних партій

Ми, члени виконавчого комітету Дорошівської сільської ради VIII скликання, виражаючи суверенну волю жителів Дорошівської сільської територіальної громади, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, спираючись на європейську ідентичність Українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, виступаємо за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та мир у Європі.

Війна наочно продемонструвала всім, хто раніше не хотів цього бачити, що «ОПЗЖ» та подібні до неї, є реальною п’ятою колоною кремля. І сьогодні ми є свідками того, як нарешті напрацьовуються механізми ліквідації проросійських сил з політичної арени. Ці процеси є дуже важливими для України, зважаючи на руйнівний потенціал, які несуть за собою ці політсили, і не менш важливими є подальші процеси остаточного вилучення людей пов’язаних з діяльністю цих партій, з української політики, які вже зараз намагаються перефарбуватися, аби надалі втриматися при владі.

Всього 11 політичних партій, які  ще у довоєнний період демонстрували свою прихильність до російської федерації, і сьогодні підтверджують свою істинну сутність, співпрацюючи з окупаційною владою. Примітними фігурами серед перелічених можна назвати політичний проєкт колишнього регіонала Є. Мураєва «Наші», «Партія Шарія», пов’язана з іменем одіозного блогера А. Шарія та партія путінського кума В. Медведчука «Опозиційна платформа – за життя» (далі «ОПЗЖ»). Саме тому, ми свідомі члени виконавчого комітету Дорошівської сільської ради висловлюємо повну підтримку прийнятому 03 травня 2022 року Закону України №2243-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій».

Діяльність вказаних політичних сил призвела до того, що наша держава охоплена полум’ям війни та вже понад п’ять місяців триває відчайдушний спротив українського народу повномасштабному вторгненню окупаційних військ російської федерації. З самого початку підступного та безпідставного вторгнення в Украі?ну росіи?ська федерація  систематично здіи?снює жорстокі напади, авіаудари, артилерійські обстріли житлових будинків, лікарень, закладів дошкільної та загальної середньої освіти та інші об’єкти цивільноі? інфраструктури в Украі?ні, а протягом останніх трьох місяців у південно-східній частині нашої Батьківщини, знищує культурні пам’ятки, а також об’єкти критичноі? інфраструктури.

Щоденно фіксуються численні воєнні злочини, що вчиняються зброи?ними силами росіи?ськоі? федераціі? за командою політичного керівництва країни-агресора.

Весь світ жахнувся від нелюдської жорстокості російських військових щодо мирних громадян України в тимчасово окупованих і заблокованих містах та селах нашої держави без можливості забезпечення продуктами та навіть ліками першоі? необхідності.

Нині російська федерація скерувала свої зусилля на фактичне знищення Українського народу. Холоднокровне вбивство мирного населення, позбавлення волі громадян України, їх катування, знищення з небаченою жорстокістю житлових будинків та об’єктів інфраструктури, зокрема тих, які забезпечують життєдіяльність і повноцінне функціонування громад, є злочином проти людяності.

Ці криваві злочини путінського режиму є кричущим порушенням норм міжнародного гуманітарного права і вимагають негаи?ного припинення та розслідування як міжнародні воєнні злочини.

Ми, члени виконавчого комітету Дорошівської сільської ради VIII скликання, вважаємо такі дії російської федерації спланованим знищенням Української нації та підтримуємо позицію Верховної Ради України, висловлену у Заяві про вчинення російською федерацією геноциду в Україні, яка прийнята народними депутатами України 14 квітня 2022 року.

Члени виконавчого комітету Дорошівської сільської ради мають єдину думку, засуджують агресію російської федерації та підтримують територіальну цілісність і незалежність України.

Ми пишаємося Збройними Силами України, демонструємо їм найвищий рівень довіри, адже саме українські воїни виборюють незалежність України, за яку віками боролися наші пращури.

Військові України продовжують виконувати свою найважливішу місію ? боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.

Ми підтримуємо дії Президента України у його стійкості і героїзмі під час захисту територіальної цілісності країни.

Сила України в єдності кожного з нас. Разом ми здатні захистити Україну! Нашу свободу, незалежність та гідність! Дорошівська сільська територіальна громада – це Україна!

Віримо в нашу Перемогу.

Слава Україні!

(Схвалено на засіданні виконавчого комітету Дорошівської сільської ради)