Привітання старости Щербанівсько-Трудівського старостинського округу

Дата: 23.08.2022 16:31

Дорогі друзі! Вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 31 року незалежної України. Сьогодні наша країна,весь український народ проходить тяжке випробування: окупацію ворогом,який хоче забрати найголовніше - волю та свободу. Долаючи труднощі,відстоюючи незалежність ,ми розуміємо,що головна цінність та мета обраного нами шляху - це мирне небо,щасливі родини та світле майбутнє. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої України щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави.

Валентина ПЕТРЕНКО

ДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/groups/425720472638371