Працівники аппарату Дорошівської сільської ради та Відділу ОКМС взяли участь в акції "Не подаровані іграшки"" в пам'ять про дітей загиблих від агресії рф

Дата: 24.08.2022 08:41

День незалежності - це найважливіше національне свято України, яке в цьому році, на жаль, відзначається в умовах військового стану. Діти - це майбутнє кожної нації. Ворог намагається відібрати в нас це майбутнє. Більше тисячі дітей постраждало, з них близько чотирьохсот загинуло. Тому актуальним є вшанування пам'яті невинних "янголят", які загинули від загарбницьких лап ворога. Напередодні Дня державного прапору та Дня незалежності України на території Дорошівської громади було проведено акцію "Не подаровані іграшки дітям, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення військ рф".