Військовослужбовці, на утриманні яких перебуває троє і більше дітей віком до 18 років, звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час воєнного стану.

Дата: 20.10.2022 16:09

Дорошівська сільська рада доводить до відома мешканців громади наступну інформацію:

20.09.2022  ВРУ прийняла Закону України "Про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» №2599-IX.

Зазначеним Законом передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебуває троє і більше дітей віком до 18 років, звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час воєнного стану.