«Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям».

Дата: 14.12.2022 14:06

Інформаційно-аналітичний центр департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації інформує, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям».

Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору тощо.

ЗМІСТ

1. Як оформити інвалідність дитини

2. На яку підтримку можуть розраховувати сім’ї з дітьми з інвалідністю

3. Реабілітація дитини з набутою інвалідністю