Ротна тактична група бригади «Рубіж» першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці.

Дата: 27.02.2023 14:10

Повернемо законні рубежі країни

Також бригада відзначилася у боях в районі населених пунктів Ірпінь, Гута Межигірська та Мощун, завдавши відчутних втрат ворогу. Бійці брали участь в боях за Рубіжне та стійко захищали Сєвєродонецьк.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

Приєднуйся, час повертати своє!

#ГвардіяНаступу