Вознесенський район

Актуальні вакансії (Центр культури та дозвілля)

Дата: 01.02.2023 17:45

Фото без опису📢 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради повідомляє про вакансії:

🟡 директора Центру культури і дозвілля;

🟢 методиста Центру культури і дозвілля.

Претенденти на вакантні посади повині відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

✅ громадянство України;

✅ вища освіта;

✅ стаж роботи не менше трьох років у сфері культури;

✅ вільне володіння державною мовою;

✅ за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем здатні виконувати відповідні посадові обов'язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

❌ за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

❌ має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Особа, яка виявила бажання зайняти вакантну посаду подає такі документи:

👉🏻 письмова заява;

👉🏻 письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

👉🏻 копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

👉🏻 копія документа про освіту в сфері культури;

👉🏻 трудова книжка.

📑 Зазначені документи подаються до відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Дорошівка, вулиця Миру, будинок 65.