Атестація педагогічних працівників в онлайн-форматі

Дата: 17.02.2023 21:14

👉🏻 Продовжується атестація педагогічних працівників в онлайн-форматі.

💻 17 лютого проведено онлайн-урок з фізичної культури для учнів 9 класу Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів на тему «Волейбол» (вчитель - Кульчицький М.В.).

🌐 На онлайн-урок були запрошені також члени атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту.

🏀 Спорт – це більше, ніж просто здоров'я. У ньому є багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями завжди натхнені своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями. Не секрет, що на тренуваннях відбувається насичення організму киснем, а це, в свою чергу, активізує роботу мозку.