Нова небезпечна субкультура ПВК «Редан»
До уваги батьків та педагогічних працівників! В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Що таке ПВК «Редан»?
26-го та 27-го лютого правоохоронці попередили масові бійки у кількох містах України (Києві, Харкові, Івано-Франківську, Луцьку, Львові). Сутички відбуваються між двома субкультурами: ПВК «Редан» та так званими «АнтиРедан». Організатори створюють телеграм-канали та закликають молодих людей брати участь у масових бійках. Планують усе чітко: розподіл на групи, точки зборів кожної, інформатори на місцях.
Серед учасників руху переважна більшість – неповнолітніх. Наприклад, серед затриманих 257 осіб у Харкові 30 повнолітніх. Детальніше: http://surl.li/fdqwu
Що відомо про ПВК «Редан»?
одягаються в речі чорного кольору;
символ – павук та цифра 4;
влаштовують масові заворушення та бійки.
Чому ПВК та чому «Редан»?
Учасники руху кажуть, що не асоціюють себе з приватною військовою компанією. Для них ця приставка просто жарт. Проте, існує гіпотеза, що на формування цієї субкультури вплинула ПВК «Вагнер». Адже її очільник публічно героїзує роль злочинців та закликає молодих людей вступати у ПВК;
Редан – назва походить з аніме Hunter x Hunter. Там діяла злочинна організація «Геней Редан», яку через емблему називали «Павуки». Кожен учасник цієї організації мав татуювання павука зі своїм номером.
Чи може бути інформація про ПВК «Редан» ІПСО?
ІПСО – інформаційно-психологічна спецоперація з метою дестабілізації стану в певному регіоні чи країні. Якщо вдатися до подробиць, випливає багато нестикувань. Особливо дивним виглядає те, що раптово з’явилася субкультура ПВК «Редан», а одночасно з нею «АнтиРедан». Переглянути думку медіаекспертки можна за посиланням: http://surl.li/fdhhp
Чому підлітки? У підлітковому віці діти відходять від батьків та переходять під вплив своїх однолітків. Їм важливо бути в групі, важливо, що про них подумають інші. Тому часто підлітки роблять імпульсивні вчинки – всі ми так робили. Це шкідлива поведінка: наприклад, прогуляти уроки. Але вона не є небезпечною для життя та здоров’я підлітка.
Закликаємо батьків та педагогічних працівників до інформування дітей про кібербезпеку, можливі наслідки перебування у вищезазначених онлайн-спільнотах. Будуйте довірливі стосунки зі своїми дітьми та учнями, адже саме це допоможе вчасно виявляти індикатори деструктивної поведінки.
Джерело: https://osvitoria.media/.../pvk-redan-hto-vony-ta-chym.../