Тренінг "Профілактика ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань серед вчителів, школярів та студентів для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні"
З 27 лютого по 01 березня 2023 року за співпраці БФ "Баварський дім, Одеса" з Департаментом освіти Миколаївської області для педагогічних працівників Дорошівської територіальної громади було проведено тренінг "Профілактика ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань серед вчителів, школярів та студентів для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні".
Координатори проєкту: Ірина Свєташова, Інна Антонюк.
Теми тренінгу:
Епідситуація в Україні та Миколаївському регіоні; етичні та соціальні аспекти епідемії; шляхи передачі, профілактика ВІЛ; хімічна залежність; профілактика туберкульозу, вірусних гепатитів та інших хвороб, які передаються статевим шляхом; навички ефективної комунікації; профілактика насильства; життєві цінності; тренерські навички.
Участь у тренінгу прийняли 26 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради.
Дякуємо організаторам за змістовний та корисний тренінг та матеріали щодо профілактики ВІЛ/СНІДу. Надалі застосовуватимемо знання для проведення відповідних заходів з учнівською молоддю.
Всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу.