Консультації фахівців ІРЦ

Дата: 08.03.2023 07:45

Фахівцями ІРЦ Дорошівської сільської ради, за запитом директора ЗДО "Малятко" Галини Петрівни Лев, було організовано онлайн - консультацію для батьків дітей старшої групи. Вчитель - логопед розповів:

⚡про вікові норми розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку;

⚡як саме та в якої формі відбувається діагностична робота з дитиною.

Батьки мали можливість поставити питання щодо мовленнєвого розвитку дитини та записатись на комплексну психолого-педагогічну оцінку з метою отримання корекційно-розвиткових послуг. Нагадаємо, що отримати консультацію з будь - якого питання стосовно розвитку дитини можна за номером телефону 0939587941 - Наталія Олександрівна.