Міжнародний день щастя

Дата: 20.03.2023 07:30

😁 20 березня - Міжнародний день щастя.

🎉 Головна ідея цього свята - нагадати людству, що варто радіти кожному прожитому дню. Цього дня ви можете зробити щасливим будь-кого у будь-який спосіб: купити «підвішену каву» для незнайомої людини, віддати одяг на благодійність, утнути якийсь приємний сюрприз чи просто усміхнутись людям довкола.

📊 У цей день також оприлюднюється Міжнародний індекс щастя, який враховує рівень доходу, очікувану тривалість життя, ступінь соціальної підтримки, особистої свободи, ставлення людей до корупції і щедрість народу.

#безбарєрність #календарбезбарєрності