Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2023 07:30

🕯️ 26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

🙏🏻 Цей день – день пам’яті тих, хто ліквідував наслідки катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) у 1986 році.

💔 26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

#календарбезбарєрності #Українабезбарєрів