Місячник благоустрою продовжується

Дата: 05.04.2023 16:57

05 квітня 2023 року в Дорошівській сільській раді продовжуються роботи з благоустрою території населених пунктів. Завдячуючи небайдужому мешканцю - Спанатію Станіславу Миколайовичу, проведено роботи з ліквідації несанкціонованого звалища, яке створили мешканці села.

Дорошівська сільська рада вкотре звертається до мешканців громади, не засмічуйте територію, не псуйте екологію, адже ми нічого не залишимо нашим нащадкам, окрім цього наголошуємо про відповідальність перед Законом за утворення несанкціонованих сміттєзвалищ.

Давайте разом підтримувати те, що подарувала нам природа та примножувати її багатства, адже набагато краще, коли навколо немає сміття!!!

#В_єдності _наша_сила

#Тільки_разом_ми_можемо_змінити світ