Підсумкове онлайн-засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 10.04.2023 19:14

💻 07 квітня відбулось підсумкове онлайн-засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

👩🏻‍🏫 Педагогічні працівники презентували досвід, надбання та власні педагогічні знахідки. Матеріали педагогічних працівників отримали схвальні відгуки від членів атестаційної комісії ІІ рівня. Як результат, під час чергової атестації отримано такі результати:

✅ одному вчителю підтверджено відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст» та званню «Старший учитель»;

✅ одному вчителю підтверджено відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та званню «Старший учитель»;

✅ одному вчителю встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;

✅ одному вчителю встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»;

✅ двом керівникам та двом заступникам керівників підтверджено відповідність займаній посаді.