Результати вибору підручників для учнів 5-6 класів НУШ

Дата: 12.04.2023 07:30

✅ Відповідно до листа департаменту освіти і науки від 15.03.2023 року №812/02/01-01.16 «Про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5, 6 класів Нової української школи, що можуть видаватись за кошти державного бюджету», закладами освіти Дорошівської територіальної громади було здійснено вибір підручників для 5, 6 класів Нової української школи.

👍🏻 З результатами вибору можна ознайомитись, переглянувши фото.