Все більше українців перетворюють свою лють на зброю та вступають у «Гвардію наступу»

Дата: 19.04.2023 09:36

Якщо ви шукаєте можливість служити своїй Батьківщині та бажаєте долучитися до «Гвардії наступу», вам слід знати, що мотивація — це ключовий фактор

Про це повідомив командир штурмового полку «Цунамі» Головного управління Національної поліції в Одеській області Олександр Гостіщев.

Також він прокоментував вікові обмеження для охочих долучитися до штурмових бригад. Детальніше про вікові рамки – у сюжеті національного телемарафону

Нагадаємо, що долучитися до «Гвардії наступу» можна:

онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу