Марафон "21 день смачних та корисних сніданків"

Дата: 30.04.2023 18:34

Активні парки - локації Здорової України в Дорошівській ТГ запускають марафон 21 день смачних та корисних сніданків 🍎.

🤗Мета: мотивація один одного снідати зранку, адже ми постійно кудись поспішаємо і забуваємо про найголовніший прийом їжі - сніданок.

Також на Вас чекає консультація щодо правильного харчування.

🔗Доєднуйся до групи марафону: https://t.me/+dwbwnTWceE81YWNi

🥑Головне про сніданок:

🤓​Вчені довели, що люди, які нехтують сніданками, більшою мірою схильні до стресів, серцево-судинних захворювань, депресії й ослаблення імунітету. Крім того, якщо вранці Ви не поїли, будьте впевнені, що за обідом Ви з’їсте мінімум у два рази більше звичайного, щоб відновити витрачені сили.

🥛Вставши з ліжка, випийте пів склянки теплої води. Це активізує процеси життєдіяльності в організмі й виведе токсини.

🍳Снідати краще не поспішаючи, не читаючи ранкових газет і не переглядаючи телевізор. Привчіть себе снідати щодня в один і той же час, і через кілька тижнів Ваш шлунок буде Вам нагадувати про сніданок чіткіше, ніж будь-які годинники.

Соціальна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/groups/1010347483045168/?ref=share_group_link

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)