06 травня 2023 відбувся Благодійний турнір з футболу імені Павла Михайловича Свірьопкіна

Дата: 06.05.2023 17:17

06 травня 2023 року на стадіоні села Дорошівки відбувся Благодійний турнір з футболу імені Павла Михайловича Свірьопкіна за співпраці Дорошівської сільської ради разом з Благодійним фондом Мф 7:7 та Асоціацією футболу Миколаївської області.

На нашому спортивному святі були присутні гості, а саме голова Вознесенської районної ради Гукасян Спартак Едуардович та голова Благодійного фонду Мф 7:7 Бєлов Гордій Олександрович.

І найголовнішими учасниками турніру були:
футбольна команда с.Дорошівки та футбольна команда с.Новогригорівки.

З результатом 3:2 перше місце здобула футбольна команда с.Новогригорівки.

Також відзначено пам'ятними статуетками та грамотами кращих гравців турніру:
Суслов Євген - кращий нападник;
Тараненко Ігор - кращий бомбардир;
Влас Артем - кращий воротар;
Нгуєн Артем - кращий захисник.

Наприкінці турніру всіх учасників змагань частували смачною та корисною юшкою.

За результатами Благодійного турніру з футболу імені П.М.Свірьопкіна зібрано - 8 600 грн, що будуть передані на потреби наших захисників України 🇺🇦.

Щиро вдячні за допомогу в організацію турніру; Асоціації футболу Миколаївської області; Блогодійному фонду Мф 7:7; посадовцям та працівникам Дорошівської сільської ради; кухарю та іншим працівникам Дорошівського ЗЗСО І-ІІІ ст; працівникам та колективам Дорошівського сільського Будинку культури-філії; магазину "Сімейний".

Разом до Перемоги 🇺🇦🤗

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)