Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

Дата: 04.06.2023 07:32

💔 04 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.

🙏🏻 У 2021 році Верховна Рада України прийняла Постанову «Про вшанування памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».

🕯️ За підтвердженими даними дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну загинула 501 дитина і ще майже тисяча дістали поранення. Цей день оголошено днем жалоби.

#Українабезбарєрів #довідникбезбарєрності #безбарєрність