Замовлення та повторне видання підручників для 10 класу

Дата: 12.05.2023 15:55

✅ Відповідно до листа департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 12.04.2023 року №1177/02/01-01.16 «Про здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 10 класу, що можуть видаватись за кошти державного бюджету», закладами освіти Дорошівської територіальної громади було здійснено вибір підручників для 10 класу.

👍🏻 З результатами вибору можна ознайомитись, переглянувши фото.