Про результати участі у Всеукраїнському Олімпійському дні - 2023

Дата: 30.06.2023 15:10

🏆 Відповідно до наказу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2023 року № 33 "Про підсумки проведення в закладах освіти Миколаївської області заходів, присвячених Всеукраїнському Олімпійському дню", нагороджено грамотами колективи:
💛 Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;
💙 Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки;
💛 Білоусівського закладу дошкільної освіти "Зірочка";
💙 Щербанівського закладу дошкільної освіти № 1 "Світлячок";

💛 Білоусівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

🥰 Дякуємо колективам закладів освіти за активну життєву позицію, поширення ідей олімпізму, пропаганди здорового способу життя, залучення здобувачів освіти до регулярних занять фізичною культурою і спортом!