Проєкт «Профілактика ВІЛ-СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб серед педагогічної та учнівської (студентської) громадськості Миколаївської області

Дата: 14.07.2023 11:37

✅ Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.02.2022 № 36 на території області у 2022 році розпочато реалізацію спільного з благодійним фондом «Баварський дім, Одеса» проєкту «Профілактика ВІЛ-СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб серед педагогічної та учнівської (студентської) громадськості Миколаївської області».

💻 В період з 10 по 12 липня 2023 року учні 8-10 класів Дорошівської територіальної громади брали участь у триденному тренінгу. Під час комунікації зі спікерками Іриною Свєташовою та Оленою Кульбах школярі отримали в доступній формі базові знання щодо:

🟢 профілактики ВІЛ/СНІДУ та інших соціально-небезпечних захворювань;

🟡 запобігання виникнення різних видів залежностей;

🟣 ролі психологічного здоров`я в житті людини.

Спілкування закріплювалось цікавими практичними вправами, під час яких кожен учасник мав можливість висловити свою позицію.

💙 Щиро вдячні за важливі знання та практичні навички спікеркам «Баварський дім, Одеса» - Ірині Свєташовій та Олені Кульбах!

💛 Дякуємо за оперативну координацію представницям закладів освіти Дорошівської територіальної громади - Любові Нягу, Оксані Никончук та Світлані Бабенко