Як себе підтримати – практика вдячності

Дата: 26.07.2023 15:17

📌Як себе підтримати – практика вдячності

Шоста серія із циклу анімованих відеороликів закликає робити дуже просту доступну вправу – дякувати.

Створено ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я Україниза підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.

Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайся на👉https://bf.in.ua/turbota.

#тияк #психічнездоровя #mentalhealth #психотурбота