Іноді тривога буває настільки раптовою і сильною, що бракне повітря.

Дата: 26.07.2023 15:21

Іноді тривога буває настільки раптовою і сильною, що бракне повітря. Ситуація не з приємних, але й не критична, якщо вміти постояти за себе — вчасно зорієнтуватися і згадати одну з вправ, що допомагають заспокоїтися та вирівняти дихання.

Вчимося давати відсіч подібними нападами стресу і кладемо у скарбничку ще одну просту, але дієву вправу 🦋

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська і має просту життєву назву «Ти як?».

#тияк