Вознесенський район

Охочих працювати на деокупованих територіях стає дедалі більше

Дата: 16.08.2023 16:38

⚡️Охочих працювати на деокупованих територіях стає дедалі більше

Від початку роботи інформаційно-комунікаційної системи реєстрації кадрового резерву свої анкети там розмістили понад 1600 охочих. З них 80% заявників – чоловіки.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Півтори тисячі кандидатів вже зараховані. Далі вони проходитимуть професійне навчання.

▪️При відборі на посаду пріоритет мають:

• ветерани війни;

• внутрішньо переміщені особи;

• особи, які раніше займали посади в державних адміністраціях, органах державної влади та на об’єктах соціальної інфраструктури;

• особи, які мають досвід роботи у сфері реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, аби потрапити до кадрового резерву, необхідно зареєструватись у системі й заповнити анкету за посиланням - https://reserve.nads.gov.ua/?_gl=1

Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби.

#Мінреінтеграції