Вознесенський район

Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Дата: 12.09.2023 16:56

✔️Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». Протягом наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

Як долучитися до акції❓

Отже, з 4 вересня до 30 листопада 2023 року кожен зможе долучитися до акції: зібрати монети і принести їх до відділень банків-партнерів у вашому місті – АТ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ».

Також доречною буде організація колективного благодійного збору коштів у навчальних закладах, серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Це дасть можливість робити добрі справи всім небайдужим – учням, студентам, педагогам, жителям громад тощо.

Адреси відділень банків-партнерів акції, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня»👉https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

Детальна інструкція про те, як організувати збір монет в колективі, за посиланням👉http://surl.li/cponh

Нехай наша єдність допоможе нашим героям. Разом ми можемо зробити більше!

#СміливаГривня