Чому виникає м’язова напруга?

Дата: 20.09.2023 09:41

Чому виникає м’язова напруга? 😩

Раніше ми вже з’ясували, що стрес – це насамперед фізична й психологічна реакція тіла, яка допомагає нам краще впоратися з критичною ситуацією. У стані стресу наші м’язи напружуються, аби захистити тіло від імовірних травм. Коли загроза зникає, вони розслабляються і ми не відчуваєм дискомфорту. Але хронічний стрес може тримати м’язи в постійній напрузі, яка з часом викликає важкість і навіть больові відчуття по всьому тілу.

Існують вправи і техніки, які допомагають знизити напругу. В Аптечці самодопомоги ми вже маємо вправу «Камінчик», і до неї пропонуємо додати ще одну, більш рухливу, хоча по назві й не скажеш 🐢

Буде простіше уникати саморуйнування, якщо ти визначиш свої цінності. ☝🏻Як це зробити – читай на сайті у PDF-документі «Аптечка» від Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська: shorturl.at/bGKS2

#тияк #психічнездоровя #mentalhealth #психотурбота