Міжнародний день дівчаток

Дата: 11.10.2023 09:41

Фото без опису👧🏻 11 жовтня – Міжнародний день дівчаток.

Ця дата призначена для підкреслення прав та потреб дівчаток, а також для звернення уваги на проблеми, з якими вони стикаються у сучасному світі: доступ до освіти, ранні шлюби, війни, дискримінація за ознакою статі та інші.

Міжнародний день дівчаток має наступні цілі:

🟡 підвищення уваги до прав дівчат та їхньої ролі в суспільстві;

🟡 боротьба зі стереотипами і дискримінацією, які стосуються дівчат;

🟡 сприяння освіті та розвитку для дівчат, а також підтримка їхніх амбіцій та мрій;

🟡 поширення інформації про проблеми, з якими стикаються дівчата в різних країнах;

🟡 заклик до дій та змін у сфері політики, освіти, охорони здоров'я та соціального захисту дівчат.

💕 Цей день наголошує важливість створення рівних можливостей для дівчат та їхню активну участь у суспільному житті. Також він визнає важливість освіти, здоров'я та безпеки для дівчат, а також їхню роль у будівництві більш справедливого та рівного суспільства.

#Українабезбарєрів #безбарєрність #календарбезбарєрності