Міжнародний чоловічий день

Дата: 19.11.2023 07:30

👨🏻 19 листопада – Міжнародний чоловічий день.

👍🏻 Цей день – нагода відзначити досягнення та внески хлопців і чоловіків, зокрема їхній внесок у розвиток нації, громади, сім’ї, шлюбу та догляду за дітьми.

Метою створення Міжнародного дня чоловіків є привернення уваги до гендерної дискримінації та проблеми нерівности статі, а також:

✅ заохочення чоловічої значущості в різних сферах життя незалежно від соціального статусу, виду діяльності;

✅ оцінку позитивного, продуктивного вкладу чоловіків у розвиток і підтримку на належному рівні сім’ї, спільноти і соціуму в цілому;

✅ акцентування уваги на чоловічому здоров’ї – психологічному, фізичному і емоційному, а також необхідність його збереження, відновлення;

✅ створення певних умов, що сприяють розкриттю джентльменами свого потенціалу.

#Українабезбарєрів #безбарєрність #календарбезбарєрності