Компанією Auchan Україна о 10:00 годині 28 листопада 2023 року в м. Київ буде проведено захід за участі заступників Мінекономіки та Мінагрополітики, спрямованого на налагодження співпраці з локальними виробниками сільськогосподарської продукції та пр

Дата: 09.11.2023 09:45

Інформуємо, що компанією Auchan Україна о 10:00 годині 28 листопада 2023 року в м. Київ буде проведено захід за участі заступників Мінекономіки та Мінагрополітики, спрямованого на налагодження співпраці з локальними виробниками сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, які мають повний цикл виробництва та можуть пропонувати якісні продукти, а також для тих, хто тільки розвиває своє фермерське виробництво.

Захід розрахований на:

виробників аграрної продукції та тваринництва, які прагнуть масштабувати бізнес;

фермерів, які хочуть навчитися працювати за європейськими стандартами;

власників крафтових виробництв, які прагнуть перейняти досвід побудови унікального бренду.

Чому варто відвідати: почути реальні успішні кейси українських фермерів; дізнатися, як увійти в велику міжнародну мережу; отримати інструменти побудови довгострокової стратегії розвитку відповідального виробництва; авжеж скуштувати унікальну продукцію успішних українських брендів; нетворкінг та живе спілкування.

Спікери заходу:

Олександр ХОРЕВ – експерт плодоовочевого ринку України;

Євген Кузін – міжнародний експерт плодоовочевого ринку;

Юрій ШВИДЧЕНКО – співзасновник молочної ферми Прикарпаття;

Василь ЦВИК – засновник фермерського господарства Zinka;

Олексій ЄВСТРАТЬКО – засновник еко-ферми Motherlive with love.

Валентин КАЛАШНИК – засновник ферми Vognyar;

Ігор НІЦКЕВИЧ – директор та співзасновник ягідного господарства iberryclick & grow;

Марта ТРУШ – сео Auchan Україна;

Алла КОВАЛЕВСЬКА – комерційний директор Auchan Україна;

Вікторія ШИЛО – керівник проєкту фермерство та напрямку FMGG.

Вартість квитка на захід 300 грн, реєстрація за посиланням: https://Localukr.com.

Всі зібрані кошти з продажу квитків будуть перераховані Українському продовольчому фонду «Food Foundation UA» для підтримки їх боротьби з проблемою голоду в деокупованих населених пунктах.

Контактна особа від Auchan Україна: Вероніка (0672185036, vkolpak@auchan.ua).

Local Ukraine український форум фермерів