Спрощено процедуру призначення пільг на ЖКП для ветеранів та членів їхніх сімей

Дата: 12.01.2024 11:23

✅Спрощено процедуру призначення пільг на ЖКП для ветеранів та членів їхніх сімей

У травні 2024 року запрацює спрощена процедура призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів, людей з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, членів їхніх сімей тощо.

Новий порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для таких українців передбачає:

☛ можливість подати заяву на призначення пільги на ЖКП членами родини;

☛ зменшення кількості заяв, які потрібно подавати (замість двох – одна, спрощена);

☛ можливість подати спрощену заяву в електронній формі;

☛ зменшення кількості інформації, яку треба надати для призначення пільг (через обмін і взаємодію між інформаційними системами державних органів).

⚠️ За законом, людина має особисто звертатися до уповноважених органів за пільгами на житлово-комунальні послуги. Через цю норму українські захисники і захисниці не могли оформити такі пільги.

Проте вже скоро ветерани і ветеранки зможуть скористатися пільгами, які їм гарантує держава.

ℹ️ Більше інформації знайдете на сайті Міністерство соціальної політики України: https://www.msp.gov.ua/news/23407.html