Щодо випадку грипу птиці

Дата: 13.02.2024 10:20

Щодо випадку грипу птиці

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про реєстрацією спалаху вірусу грипу птиці (гуси) типу А субтипу Н5 на території підсобного некомерційного господарства, с. Кавказ, Баштанського району, Миколаївської області.

Згідно протоколу № 6 від 07.02.2024 комісії ДНПК при Баштанській військовій адміністрації застосовано зонування та запроваджено карантинні обмеження.

До інфікованої зони потрапила територія підсобного некомерційного господарства, с. Кавказ, Баштанського району, Миколаївської області.

До буферної зони (захисту) увійшла територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено населені пункти с. Кавказ, с. Новоросійське, Баштанського району, Миколаївської області.

До зони спостереження (нагляду) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 10 км, до якої включено населені пункти: с. Червоний Яр, с. Лепетиха, с. Веселе, с. Новогригорівка, с. Біла Криниця, с. Велике Артакове, с. Мурахівка, ст.  Березнегувате, с. Калинівка, Миколаївської області; с. Токареве, с. Запоріжжія, с. Давидів Брід, Херсонської області.

При підозрі на  високопатогенний  грип птиці та у разі виявлення мертвої птиці на Вашому подвір’ї  або будь-де в іншому місці, необхідно невідкладно повідомляти працівників  ветеринарної медицини Вознесенського району за телефоном: (05134) 4-26-73.