Вознесенська районна лікарня ветеринарної медицини планує провести планову весняну виводку та профілактичні щеплення в селах громади

Дата: 15.03.2024 08:25

Вознесенська районна лікарня ветеринарної медицини планує провести планову весняну виводку та профілактичні щеплення в селах Вашої громади і просить Вас повідомити людей.

А саме: с. Білоусівка 19.03.2024р.

На зворотному шляху з с. Білоусівки близько 11:00 години заїдемо в с. Дорошівка, добрати кров у тих корів, хто не здав 20.02.2024 року.

В тих селах, де відсутні дані, просимо надати список людей, що тримають корів з адресами. Люди, що не дадуть корів для дослідження та щеплення будуть виведенні з єдиного державного реєстру тварин. Розмір плати за здійснення протиепізоотичних заходів ВРХ (виводка) складає 221,00 грн.