Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня у 2023/2024 навчальному році

Дата: 23.04.2024 19:20

🤓 23 квітня 2024 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради.

Варто зазначити, що в атестаційний період представників атестаційної комісії ІІ рівня було запрошено на заходи та заняття, зокрема:

✅ педагогічну раду Щербанівського закладу дощкільної освіти 1 «Світлячок» «Патріотичне виховання дошкільників шляхом їх залучення до історичних і культурних цінностей» (спікер Федорішен І.О.);

✅ заняття з розвитку мовлення «Ознайомлення з предметами національного побуту - посуд» (вихователь Кушнір Л.О.);

✅ заняття з розвитку мовлення і культури мовлення спілкування «А ми шпаківні будували…» (мнемотехніка) (вихователь Кушнір Л.О.);

✅ заняття з логіко-математичного розвитку «Порівняння предметів за кольором, розміром, формою» (вихователь Коренкова К.М.);

✅ семінар «Інклюзивна освіта: різні можливості - рівні права» (спікер Борисова Н.О.);

✅ навчально-методичний семінар на базі Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко» «Діловодство та інструменти цифрової взаємодії в закладах дошкільної освіти: стратегії, інструменти, практичні рекомендації».

За результатами атестації у 2023/2024 навчальному році:

👉🏻 підтверджено тарифний розряд 2 працівникам;

👉🏻 присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» та підтверджено тарифний розряд 2 працівникам;

👉🏻 присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» та встановлено тарифний розряд 1 працівнику;

👉🏻 встановлено тарифний розряд 2 працівникам.

🎉 Вітаємо педагогічних працівників з успішним завершенням атестації! Бажаємо вам нових досягнень і невичерпного ентузіазму у педагогічній діяльності!