Чемпіонат Миколаївської області з волейболу серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011 років народження та молодше
09 червня 2024 року в м. Миколаєві відбувся чемпіонат Миколаївської області з волейболу серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011 років народження та молодше.
Дорошівську територіальну громаду представляли юнаки Дорошівського ліцею (вчитель – Кульчицький М.В.) та Щербанівського ліцею ім. М.М. Рябошапки (вчитель – Бабій В.М.) 2010-2011 років народження .
Учні нашої громади нагороджені грамотою Управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації за ІІ місце у чемпіонаті Миколаївської області з волейболу серед юнаків!
Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог, незабутніх матчів та нових рекордів! Нехай кожен з вас продовжує вдосконалювати свої навички, надихати один одного і досягати нових висот. Нехай ваші зусилля завжди приносять задоволення і радість від гри!