Попередня перевірка готовності закладів освіти до нового 2024/2025 навчального року

Дата: 26.07.2024 13:31

Попередня перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року є ключовим етапом для забезпечення успішного початку освітнього процесу. Цей процес включає кілька важливих аспектів:

✅ санітарно-гігієнічні умови;

✅ технічний стан будівель;

✅ протипожежний захист;

✅ оснащення освітнього середовища;

✅ наявність захисних споруд.

Так, 25 липня 2024 року була здійснена попередня перевірка готовності закладів освіти Дорошівської територіальної громади до нового 2024/2025 навчального року. До комісії долучились:

👉🏻 сільський голова Дорошівської сільської ради – Олег Солощенко;

👉🏻начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вознесенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області – Лариса Домбровська;

👉🏻 провідний інспектор ВЗНС Вознесенського РУ ГУ ДСНС України у Миколаївській області – Олена Сєдих;

👉🏻 старший інспектор СЮП ВП Вознесенського РУП ГУНП – Артем Ткач;

👉🏻 старости округів Дорошівської територіальної громади – Людмила Хандучко, Валентина Петренко, Ольга Воробйова.