Тривають роботи з благоустрою
В Дорошівській громаді тривають роботи з благоустрою населених пунктів.
Завдяки тісній співпраці із Вознесенською філією Миколаївського обласного центру зайнятості до суспільно-корисних робіт на території громади залучено 25 осіб.
Всі ми з вами готуємося до найвеличнішого свята всіх віруючих християн - Великодня та поминальних днів і намагаємося наводитм та підтримувати чистоту в селах та місцях поховань!
Нагадую, що до 24 квітня триває місячник благоустрою та закликаю всіх мешканців, керівників та працівників закладів, установ та організацій всіх форм власності активно долучатися до наведення ладу в наших селах!
Чисто не там де прибирають постійно, а там, де не смітять! Будьмо людьми, бережімо те, що маємо, примножуємо наше багатство!
Від себе особисто дякую людям, які долучаються до суспільнокорисних робіт та тим хто безкорисливо долучається до покращення стану наших сіл!